UKS 6 Jasło - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • NASI SPONSORZY: ROJAX - ROD-MAX
  •        

Zegar

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 62, wczoraj: 507
ogółem: 2 095 991

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Reprezentacja Polski w Arłamowie.
Ładowanie...

Sport.pl

Aktualności

II miejsce rocznika 2009 w finałach DEICHMANNA w Krośnie.

  • autor: uks6jaslo, 2018-06-10 10:29

Wszyscy w tegorocznej Edycji rozgrywek Minimistrzostw Deichmanna w Krośnie w kategorii U-9 jednogłośnie obstawiali, że to Szóstka Jasło oraz Beniaminek Krosno będą walczyły w wielkim finale o wyjazd do Wałbrzycha. Trener Kasprzyk poprowadził dwa zespoły Danię i Polskę. Faza Play-off to gra do jednej przegranej i tak właśnie zakończyła rozgrywki Dania, która przegrywa pierwszy mecz z Somalią. Polska natomiast wygrywa w 1/8 finału z Hiszpanią 3:0 w ćwirćfinale pokonuje Luksemburg 2:1 a w półfinale wygrywa pewnie z Norwegią 5:1 co umożliwia im grę w finale. Tutaj spotykają się z faworytem tegorocznych rozgrywek Włochami (Beniaminek Krosno). W rozgrywkach grupowych nasz drużyna dwa razy spotkała się z tym przeciwnikiem. Jeden raz przegrała ale w rewanżu wygrała pewnie co dało im motor napędowy do dalszej gry.

W wielkim finale po zaciętej grze, nieustępliwości na boisku i dużym brakiem szczęścia Polska przegrywa z Włochami 3:0 i musi zadowolić się II miejscem. Mieliśmy kilka sytuacji i mogliśmy ukłuć przeciwnika ale to przecież finał i może też wkradło się trochę stresu i nerwów co przełożyło się na końcowy wynik. Wielkie gratulacje dla drużyny, trenera oraz niezawodnych rodziców za wsparcie, zaangażowanie i słowa otuchy dla swoich pociech.

W Krośnie Nasz Klub już kilkukrotnie pokazywał się z bardzo dobrej strony. W roku 2014 rocznik 2006 również grał w wielkim finale i ostatecznie zajął II miejsce, w ubiegłym roku Ci sami chłopcy zajęli III miejsce a do podium w tym roku dołącza srebrna drużyna trenera Pawła Kasprzyka.

Nietaktem byłoby nie przypomnieć o grze Brazylii - podopiecznych trenera Rodaka, którzy grając ze zmiennym szczęściem pod starszą kategorią wiekową zdobyli niezbędny bagaż doświadczeń i z pewnością w przyszłorocznej Edycji Minimistrzostw Deichmanna powalczą o miejsce na podium. JESTEŚMY Z WAS DUMNI.

 

 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [69]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Tabela ligowa

Młodzicy » Inne rozgrywki

Najnowsza galeria

Zaproszenie do SMS Resovii Rzeszów.
Ładowanie...