Sport.pl

Aktualności

Grad bramek w meczu z Orzełkiem Przeworsk.

• autor: uks6jaslo, 2018-05-01 20:20

Młodzik Młodszy w meczu wyjazdowym w Przeworsku gromi drużynę Orzełków Przeworsk 9:3 i tym samym udowadnia, że ostatni mecz z Siarką Tarnobrzeg był podyktowany chwilową niedyspozycją zawodników oraz brakiem koncentracji. W dniu dzisiejszym w pierwszej połowie strzelamy pięć bramek. W drugiej połowie Orzełki kilkukrotnie atakują ale rozbici szybkimi bramkami w pierwszej części meczu już nie potrafią się odbudować. Strzelają jednak w całym meczu trzy bramki ale to za mało by odebrać podopiecznym trenera Tomaszewskiego zwycięstwo.

Orzełki Przeworsk - UKS 6 Jasło 3:9

Bramki: Potera 4x, Muzyka 3x, Mamroł 1x, samobójcza.

Skład drużyny: Dziedzic Maciej, Potera Karol, Kmiecik Kacper, Mamroł Wiktor, Fara Wiktor, Baradziej Szczepan, Kalityński Jakub, Klimato Adrian, Muzyka Igor, Praskowicz Bartosz, Szot Mateusz, Śmietana Oliwier.