UKS 6 Jasło - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • NASI SPONSORZY: ROJAX - ROD-MAX
  •        

Zegar

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 201, wczoraj: 551
ogółem: 2 070 956

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Festiwal Sportu 2017
Ładowanie...

Sport.pl

Aktualności

U-8, U-10, U-12 w finałach wojewódzkich w Tarnobrzegu.

  • autor: uks6jaslo, 2018-04-15 13:41

W finałach wojewódzkich XVIII Edycji turnieju " Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku", które odbyły się w Tarnobrzegu drużyna trenera Rodaka w trzech meczach grupowych wygrywa dwa i przegrywa nieznacznie trzeci co po podliczeniu punktów i bramek zamyka im ostatecznie możliwość dalszej gry. Szkoda bo apetyt był na coś więcej ale postawa zawodników i pierwszy wyjazd trenera Rodaka pokazuje, że w roczniku 2010 drzemie duży potencjał.

Drużyna trenera Bernackiego wygrywa pewnie mecze grupowe i w ćwierćfinale odpada z turnieju po przegranych rzutach karnych. Niestety nie udało się powtórzyć sukcesu z roku 2016 gdzie wywalczyli Wicemistrzostwo Podkarpacia ulegając jedynie Stalowej Woli w wielkim finale. Trener i zawodnicy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i za dwa lata będą walczyli o wyjazd na finał do Warszawy.

Podopieczni trenera Tomaszewskiego wygrali w grupie dwa mecze i przegrali jeden tracąc bramkę w ostatnich sekundach z Akademią Młodych Orłów z Rzeszowa. Podliczenie wyników grupowych dało im jednak możliwość gry w ćwierćfinale z SMS-em Jarosław i podobnie jak chłopcy z 2008 również w rzutach karnych odpadają z turnieju. Wyjeżdżamy z Tarnobrzega niespełnieni bo jeszcze w drodze powrotnej dowiadujemy się, że w finale grają AMO Rzeszów i SMS Jarosław. Rzeszów ostatecznie wygrywa w kategorii U-12 ale na pocieszenie dla chłopaków jest to, że grali jak się okazało z najlepszymi drużynami i brakło tak niewiele bo obie drużyny mieliśmy na wyciągnięcie ręki.

Wszystkim zawodnikom oraz trenerom gratulujemy dobrej sportowej postawy a organizatorzy jak co roku czekają na Nasz Klub bo w rozmowie z Koordynatorem rozgrywek Panem Edwardem Chmurą usłyszałem słowa uznania dla naszych podopiecznych. 

Mała galeria w rozwinięciu newsa.

Galeria zdjęć


nowa-galeria-6708920.jpg nowa-galeria-6708921.jpg nowa-galeria-6708922.jpg

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [199]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Tabela ligowa

Młodzicy » Inne rozgrywki

Najnowsza galeria

Król strzelców i najlepszy zawodnik na turnieju w Wojniczu.
Ładowanie...