UKS 6 Jasło - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • NASI SPONSORZY: ROJAX - ROD-MAX
  •        

Zegar

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 82, wczoraj: 434
ogółem: 2 047 239

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Turniej w Pleśnej r.2005/2006-02.06.2013
Ładowanie...

Sport.pl

Aktualności

Rocznik 2008 w OSHEE CUP w Krakowie.

  • autor: uks6jaslo, 2018-01-16 12:41
W dniach 13-14 stycznia podopieczni trenera Dariusza Bernackiego uczestniczyli w Turnieju OSHEE CUP w Krakowie. Organizatorem turnieju była Akademia Piłkarska 21 Kraków. W zawodach wzięło udział 20 drużyn z kilku województw. Wszystkie zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Pierwsze 5 drużyn z każdej grupy zagrały w Lidze Mistrzów a pozostałe w Lidze Europy. Po rozegraniu 9 spotkań i podliczeniu punktów awansujemy do najlepszej 10 turnieju i gramy z najlepszymi tego dnia zespołami. W niedzielę rozgrywki zaczynamy wczesnym popołudniem i znużeni oczekiwaniem na swoje mecze zaczynamy grę ze zmiennym szczęściem. Jednak z meczu na mecz nabieramy pewności i gra coraz bardziej zaczyna nas cieszyć co przekłada się na lepszy wynik końcowy. Był to pierwszy tego typu wyjazd chłopców rocznika 2008, który zdali na piątkę nie ustępując poziomem gry oraz umiejętnościami rówieśnikom z innych szkółek piłkarskich. W trakcie dwudniowych zmagań zagraliśmy miedzy innymi z Hutnikiem Kraków, Sokolikami Nowy Sącz, Siarką Tarnobrzeg, Stalą Rzeszów, Podbeskidziem Bielsko - Białą, AP Gliwicami, GKS Jastrzębie.
W turnieju nie prowadzono klasyfikacji końcowej jednak w ogólnym rozrachunku bilans wygląda następująco: 7 meczy wygranych, 4 zremisowane, 7 meczy przegranych.
Na listę strzelców wpisują się: Jakub Martyka x6, Wiktor Kozicki x5, Aleksander Hendzel x3, Krzysztof Wota x1, Dawid Jędrzejczyk x1, Michał Bochnowski x1, Bruno Pykosz x1, Kacper Krowicki x1.
Skład drużyny: Wiktor Kozicki, Jakub Martyka, Aleksander Hendzel, Krzysztof Wota, Dawid Jędrzejczyk, Michał Bochnowski, Bruno Pykosz, Kacper Krowicki, Eryk Lorenc, Hubert Dziubanik, Oliwier Sierakowski, Dawid Staniszewski, Mateusz Koś, Miłosz Wiejowski.
Serdeczne podziękowania dla niezawodnych rodziców za organizację transportu oraz noclegu. Galeria w rozwinięciu newsa.
 
Zdaniem trenera:
Jetem zadowolony z chłopaków - zrozumienia wydawanych poleceń oraz zachowania podczas rozgrywanych meczy. Wiadomym jest, że turnieje tego rodzaju są potrzebne dla rozwijania umiejętności oraz zawiązywania współpracy która zaowocuje w przyszłości. Nie zatrzymujemy się w miejscu i to jest najbardziej budujące. W naszych szeregach są chłopcy z większym bądź mniejszym potencjałem ale doskonale się uzupełniają na boisku co w końcowym efekcie przynosi wymierne korzyści.

Galeria zdjęć


nowa-galeria-6687584.jpg nowa-galeria-6687585.jpg nowa-galeria-6687586.jpg

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [174]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Tabela ligowa

Młodzicy » Inne rozgrywki

Najnowsza galeria

Turniej Rocznika 2008 i 2011/2012/2013
Ładowanie...