UKS 6 Jasło - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • NASI SPONSORZY: ROJAX - ROD-MAX
  •        

Zegar

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 346, wczoraj: 419
ogółem: 2 045 759

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Brzeska w Memoriale im. Adama Gacka r.2006 14.02.2015
Ładowanie...

Sport.pl

Aktualności

Cykl turniejów o Puchar Burmistrza m.Jasła za nami.

  • autor: uks6jaslo, 2017-09-22 19:28

W ubiegły weekend 30 września oraz 01 października po emocjonujących turniejach roczników 2008/2009/2010 oraz drużyny Bambini zakończony został cykl turniejów o Puchar Burmistrza Miasta Jasła w których zagrało łącznie około 350 dzieci z Podkarpacia oraz Małopolski.

W sobotę podopieczni trenerów Nawracaja z rocznika 2010 oraz Kowalskiego drużyny Bambini z roczników 2011/2012/2013 w trakcie turniejów pokazaują, że potrafią przyciągać kibiców w meczach, które traktowane były jako dobra zabawa bez nacisku na wyniki czy też niepotrzebne negatywne emocje. Wszystkie dzieci bawiły się doskonale z rówieśnikami z innych klubów. Turnieje najmłodszych zawodników pokazały dojrzałość trenerów wszystkich drużyn, którzy stawiają na rozwój i dopiero zasiewają w zawodnikach ziarenko rywalizacji w dobrym sportowym wydaniu.

W niedzielnych turniejach rocznik 2008 trenera Bernackiego zajmuje V miejsce a trenera Dubiela VIII miejsce. Podczas konkurencji "kapek" piłki ufundowane przez firmę ROJAX powędrowały do zawodnika Termalica Nieciecza a druga do Tarnovii Tarnów. Kilka małych potknięć przekłada się na zdobyte miejsca w turnieju ale bez takich imprez niemożliwe jest wręcz urozmaicanie treningów oraz wprowadzanie nowych rozwiązań, które będą procentowały w przyszłości.

Rocznik 2009 również w niedzielę  po emocjonującym turnieju zajmuje I i XI miejsce. Pierwsze miejsce w serii rzutów karnych z Goalem Nowy Sącz pokazał kunszt Nikodema Wolskiego, który zachwyca interwencjami. Oba składy trenera Kasprzyka zostawiły dużo serca na boisku i wspólnie stworzyli wspaniałe widowisko.

WIELKIE GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW.

Tak w skrócie zakończył się cykl turniejów o Puchar Burmistrza Miasta Jasła bardzo dobrze oceniany przez przybyłych gości pod względem organizacyjnym, trenerskim, sędziowskim, medycznym.

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego "Szóstka" Jasło składa serdeczne podziękowania Panu Burmistrzowi, trenerom, obsadzie sędziowskiej, pomocy medycznej, kierownikom drużyn, oraz rodzicom za zaangażowanie w organizacji dwudniowego przedsięwzięcia. Szczególne podziękowania składamy firmie ROJAX za użyczenie balonu technicznego, który wywarł na wszystkich duże wrażenie. Wiemy i możemy powiedzieć więcej - jesteśmy pewni, że dzięki przychylności ludzi dobrej woli możemy robić dużo i jeszcze więcej dla dzieci stawiając w pierwszej kolejności na ich rozwój co daje nam najwięcej satysfakcji.

Galeria z turniejów wkrótce.

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [144]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Tabela ligowa

Młodzicy » Inne rozgrywki

Najnowsza galeria

Turniej Rocznika 2008 i 2011/2012/2013
Ładowanie...