Trebiszow - Słowacja - I miejsce rocznika 2001 - 28-29.12.2013

Sport.pl

Aktualności

Młodzicy gromią Ekoball Sanok.

• autor: uks6jaslo, 2017-09-02 10:34

Gra w pełnym deszczu i mocno zmotywowani zawodnicy z Młodzika Starszego i Młodzika Młodszego 12 września we wtorek podejmowali na stadionie przy ul.Sportowej drużyny Ekoballu Sanok. Pierwsi na murawę wybiegli podopieczni trenera Skuby i w pierwszej połowie strzelają dwa gole. W drugiej części meczu bramkarz Ekoballu również dwukrotnie musi wyjmować piłkę z bramki i zupełnie zdominowani przeciwnicy nie znajdują skutecznego sposobu na pokonanie naszego bramkarza oraz sforsowanie obrony. Na listę strzelców wpisują się: Wiktor Pawłowski, Miłosz Szczepanik, Norbert Kopera, Oskar Polakiewicz.

UKS 6 Jasło - Ekoball Sanok 4:0

Skład Młodzika Starszego: Szymek Skrzyszowski, Łukasz Zając, Piotr Gorczyca, Ochała Mateusz, Buba Alan, Polakiewicz Oskar, Szczepanik Miłosz, Pawłowski Wiktor, Wiktor Wąsacz, Tryniecki Jakub, Zając Mateusz, Bilski Dominik, Konop Mateusz, Norbert Kopera.

Rocznik 2005 wysoko podniósł poprzeczkę swoim kolegom z Młodzika Młodszego ale przesiąknięte wodą boisko to najwidoczniej wymarzone warunki do gry dla wychowanków trenera Tomaszewskiego. Bardzo szybko strzelamy gola i po niespełna ośmiu minutach podwyższamy wynik na 2:0. Pierwsza połowa to grad oddanych strzałów na bramkę przeciwnika, cel osiągają jeszcze dwie piłki i pierwsza połowa kończy się bilansem 4:0 dla naszej drużyny. W drugiej połowie gra odrobinę spowolniła ale do ostatecznego wyniku dokładamy jeszcze trzy bramki a rywal strzela jedyną honorową bramkę na 10 minut przez końcem gwizdka. Strzelcami bramek są: Wiktor Fara 2x, Kacper Kmiecik 2x, Karol Potera 1x, Wiktor Mamroł 1x, Maciej Leśniak 1x.

UKS 6 Jasło - Ekoball Sanok 7:1

Skład Młodzika Młodszego: Wiktor Martyka, Maciej Dziedzic, Karol Potera, Wiktor Fara, Maciej Leśniak, Igor Muzyka, Dominik Bilski, Bartosz Praskowicz, Jakub Dłuski, Jakub Wachel, Szczepan Baradziej, Oliwier Śmietana, Krzysztof Czajka, Mateusz Hajduk, Karol Wielgosz, Kacper Kmiecik, Wiktor Mamroł, Mikiłaj Kieś.

Zawodnikom oraz trenerom gratulujemy wygranych.