UKS 6 Jasło - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • NASI SPONSORZY: ROJAX - ROD-MAX
  •        

Zegar

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 208, wczoraj: 551
ogółem: 2 070 963

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Festiwal Sportu 2017
Ładowanie...

Sport.pl

Trening

PRÓBUJ SAM !!!!
PODGLĄDNIJ I ĆWICZ SAM - NA PODWÓRKU , NA BOISKU SZKOLNYM, NA TRENINGACH!!!!!!!

Zapraszamy do zapoznania się zjedną z metod szkolenia futbolistów, na której bazuje Coerver Coaching.

Coerver Coaching powstało w roku 1984. Założycielami byli Alfred Galustian i Charlie Cooke. Byli oni zainspirowani metodami szkolenia piłkarzy propagowanymi pod koniec lat sześćdziesiątych, których autorem był Holender Weil Coerver. Wtedy to miał nastąpić przełom w pojmowaniu wielkich graczy, którzy do tamtej pory byli wyłącznie uważani za efekt wielkiego talentu. Coerver Coaching stawia sobie za zadanie nauczenie nawet najmłodszych graczy ruchów, którymi charakteryzują się najlepsi. Od roku 1984 szkolenie ewoluowało z nauczania określonej liczby ruchów do wszechstronnego programu obejmującego wszelkie aspekty nowoczesnej piłki nożnej. Coerver Coaching pojmuje grę nie tylko jako pojedynek dwóch jedenastoosobowych zespołów, ale także jako ciągłą sekwencję małych gier dwójek, trójek czy też czwórek graczy.

 

Metoda jest stworzona dla graczy w każdym wieku, w szczególności jednak w przedziale 5-16 lat. Jest ona popierana przez wiele czołowych federacji, ekspertów, gwiazd futbolu oraz trenerów. Współzałożyciel i Dyrektor Międzynarodowy Coerver Coaching Alfred Galustian jest obecnie doradcą takich piłkarskich federacji jak angielska, francuska oraz japońska.

Coerver Coaching kładzie nacisk na rozwój indywidualnych umiejętności w sześciu sferach: panowanie nad piłką, przyjęcia i podania, ruchy w grze 1 na 1, szybkość, kończenie akcji, gra w małych zespołach. Dla najmłodszych (4-6 lat) ta sześcioblokowa piramida została podzielona na trzy sfery: kontrolę nad piłką, podania i strzały oraz grę. Dodatkowo należy zauważyć, iż system ten jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb. 

Coerver Coaching organizuje bardzo wiele obozów w USA i Kanadzie. Coerver Coaching to też szkoły i różne piłkarskie wydarzenia.  System działa w wielu krajach m. in. w USA, Japonii, Singapurze, Belgii, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Szwecji, Danii, Chinach czy Australii. Coerver Coaching produkuje również liczne materiały szkoleniowe.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Tabela ligowa

Młodzicy » Inne rozgrywki

Najnowsza galeria

Król strzelców i najlepszy zawodnik na turnieju w Wojniczu.
Ładowanie...